HakkımızdaSigorta Pazarı.com, anlaşmalı olduğu Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırarak, size en uygun teklifi sunmak için kurulmuş bir internet servisidir.

İnsanların tüm varlık ve girişimleri risk (riziko) adı verilen belirsizliklerin tehdidi altındadır. Sigorta, risklerin gerçekleşmesi halinde doğan zararı karşılar, böylece geleceğin maddi açıdan belirli hale gelmesini sağlar. Sigorta kişi ve kurumlara güven sağlar, böylece geleceğin planlanmasını mümkün kılar, girişimciliği teşvik eder.

Sigorta Pazarı.com, anlaşmalı olduğu Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırarak, size en uygun teklifi sunmak için kurulmuş bir internet servisidir.

Seçtiğiniz sigorta poliçesini hemen yaptırabilir ve yıl boyunca sürekli destek alabilirsiniz. Poliçe bitişi hatırlatma hizmetimiz sayesinde poliçe süreniz bitmeden yenileyebilir ve bunun getirdiği avantajlara sahip olabilirsiniz.

Vizyonumuz

Türkiye Online Sigortacılık sektöründe saygın, güvenilir, yenilikçi, sürdürülebilir, fark yaratan ve en beğenilen sigorta acentesi olarak faaliyet göstermek devamı...

Misyonumuz

Müşterilerimizin yaşamlarını ve değerlerini güvence altına alma temel görevi ile, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güven sağlayarak, müşterilerimiz devamı...